o nas

Zaufaj marce Reiter

O nas

Witamy w firmie REITER. Nasze przedsiębiorstwo od 2012r. dostarcza na rynek europejski najwyższej jakości systemy grzewcze i sanitarne. Naszą siłą jest doświadczona kadra oddanych współpracowników oraz szeroka wiedza z zakresu prowadzonej działaności. Składowa tych elementów pozwala nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości, każdego dnia.

Reiter jest w 100% polską marką opierającą się wyłącznie na kapitale krajowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz jej ofertą.

Reiter w cyfrach

Projekcja sprzedaży na 2022 rok

Rury PEX i PERT

2400000

metrów

Rozdzielacze

30000

sztuk

Złączki PEX i PRESS

1800000

sztuk

To nas wyróżnia

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać

Jakość produktów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty są najwyższej jakości. Maszyny CNC są w naszej działalności normą, wspierane dodatkowo szczegółową kontrolą jakości. To wszystko sprawia że nasze produkty są cenione nie tylko w Polsce, ale również w innych europejskich krajach.

Obsługa klienta

Dla Was. Każdego dnia.

Nasza doświadczona kadra służy radą i pomocą kiedy tylko jest taka potrzeba. Ponad wszystko cenimy sobie pozytywne relacje z naszymi klientami oraz robimy wszystko aby spełnić ich oczekiwania.

Szybkie wysyłki

Dzięki naszym doświadczeniom w logistyce oraz zaufanym partnerom dostarczamy 90% naszych zamówień w przeciągu 48 godzin od momentu wpłynięcia zamówienia do naszej obsługi klienta.

Wybierz markę Reiter i ciesz się nawet 10-letnią gwarancją

Scroll to Top